Wirtualne Dni Otwarte

Wyszukiwarka

W poniższe pole wprowadź wyszukiwane hasło, bądź frazę
 

Błażej Stefanowicz

Informatyka

BlazejStefanowicz.jpg

W którym roku rozpocząłeś studia?: 2007

Jaki kierunek studiujesz?:Informatyka

Dlaczego wybrałeś Wydział Elektrotechniki Informatyki i Telekomunikacji?: Ponieważ ten wydział prowadzi kierunek, który mnie najbardziej interesował.

Czy robisz coś poza studiowaniem (działalność w Kołach Naukowych, zagraniczne wyjazdy lub praktyki studenckie)?: Brałem już udział w praktykach studenckich. Aktualnie rekrutuję się na kolejne oraz na zagraniczny wyjazd na studia. Poza zajęciami staram się jeszcze samodzielnie rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać wiedzę między innymi z czasopism oraz Internetu.

Co daje Tobie studiowanie na WEIT?: Dzięki WEIT kształcę się zgodnie z zainteresowaniami, zdobywam wiedzę pod okiem świetnej kadry naukowej, mogę korzystać z nowoczesnego sprzętu i oprogramowania oraz mam możliwość sprawdzenia się i wykorzystania swojej wiedzy w praktyce.

Czy poleciłbyś studiowanie na WEIT i dlaczego?: Oczywiście polecam studiowanie na WEIT wszystkim którzy lubią elektrotechnikę, informatykę i wiążą swoją przyszłość z takimi lub podobnymi kierunkami. Wydział ten daje możliwość zdobycia wykształcenia oraz dobry start na przyszłość w poszukiwaniu pracy.
 


Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji »

Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego ul. Podgórna 50 65-246 Zielona Góra tel.: 068 328 22 17; 68 324 74 45 http://www.weit.uz.zgora.pl

Zobacz siedzibę Wydziału

ul. Prof. Z. Szafrana 2 »

Siedziba Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji.

D&C JARY (C) 2010 - 2013 .:. #:1146945