Wirtualne Dni Otwarte

Wyszukiwarka

W poniższe pole wprowadź wyszukiwane hasło, bądź frazę
 

Kasia Cieniak

Elektronika i telekomunikacja

Kasia.jpg

W którym roku rozpoczęłaś studia?: Rozpoczęłam studia w 2008 roku.

Jaki kierunek studiujesz?: Studiuję Elektronikę i Telekomunikację.

Dlaczego wybrałaś Wydział Elektrotechniki Informatyki i Telekomunikacji?: W podjęciu decyzji o wydziale kierowałam się głównie siatką dydaktyczną przewidzianą na większości kierunków na tymże wydziale. Kolejnym kryterium była możliwość uzyskania tytułu inżyniera po skończeniu jednego z proponowanych kierunków.

Czy robisz coś poza studiowaniem (działalność w Kołach Naukowych, zagraniczne wyjazdy lub praktyki studenckie)?: Praktyki dopiero odbędę, jednakże biorę po uwagę swój udział w programie ERASMUS.

Co daje Tobie studiowanie na WEIT?: 1. Tytuł inżyniera po skończeniu 7 semestrów, a także kontakt ze świetnymi wykładowcami, którzy nie tylko wykładają suche informacje, ale także zajmują się tym w sposób czynny na co dzień, biorąc udział w różnego rodzaju projektach.

Czy poleciłabyś studiowanie na WEIT i dlaczego?: Jeśli potencjalny kandydat na studenta interesuje się jednym z kierunków, które oferuje WEIT, to jak najbardziej polecam studiowanie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Większość młodych osób nie widzi innej opcji niż studiowanie na politechnikach wrocławskich, poznańskich, które są bardzo oblegane (jak na studia kierunków technicznych). Na UZ jest o wiele mniej studentów, co sprzyja w studiowaniu. Studenci mają o wiele lepszy kontakt z wykładowcami w mniej licznych grupach. Trzeba także dodać, iż zaplecze laboratoryjne Uniwersytetu Zielonogórskiego również jest bogato wyposażone. Kolejnym atutem, przemawiającym za studiowaniem na UZ jest bardzo dobra współpraca z przedsiębiorstwami, różnego rodzaju spółkami działającymi nie tylko na terenie województwa lubuskiego, także na terenie całej Polski, a nawet świata! Naprawdę polecam!


Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji »

Wydział Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego ul. Podgórna 50 65-246 Zielona Góra tel.: 068 328 22 17; 68 324 74 45 http://www.weit.uz.zgora.pl

Zobacz siedzibę Wydziału

ul. Prof. Z. Szafrana 2 »

Siedziba Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji.

D&C JARY (C) 2010 - 2013 .:. #:1146943